Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

Demirdöküm Kombi Kodları-Demirdöküm Ariza kodlarının Anlamları-

Demirdöküm Kombi Hata Kodları.

Kodu-Demirdöküm Kombide Her İki Uyarı Kodu Da Ayni Açıklamayı Taşır Arıza Demirdöküm-F01 F04. Olmadığını Belirtmektedir ateşleme Bu Uyarı kodlarının İkisi De Kombide.

Demirdöküm-F2 Arıza Kodu-Hava Akış Sorunu Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Hava Prosestatı Arızalı Değişimi Gerekiyor Ve diyebiliriz.

Demirdöküm-F3 Arıza Kodu-Demirdöküm Kombi Bu Uyarı Kodunu 2 Saat 40 Dakika İçinde 3 Defa Tekrar Bu Durumda Hava Akışında Sorun Var Demektir Proses Tat Arızalıdır Ve ederse

Demirdöküm-F5 Arıza Kodu-Cihazda Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Sınırı Termostatı Arızalı diyebiliriz.

Demirdöküm-F6 Arıza Kodu-Kalorifer Devresi Şen Söründe Sorun Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Yapabileceğiniz İşlem Yoktur.

Demirdöküm-F9 Arıza Kodu-Cihazın Kalorifer Devresindeki Suyu Ölçme Olan Şen Söründe Hasar Meydana Geldiğini Belirten Uyarı Kodudur görevinde.

Belirten Uyarı Kodudur alınamadığını Demirdöküm-F11 Arıza Kodu-Kombide Bulunan Tüm Parçaların Bağlı Durumda Olduğu Elektronik Karttan Sinyal. Bu Durumda Kart Arızalanmış diyebiliriz.

Belirten Koddur alınamadığını Demirdöküm-F12 Arıza Kodu-Ekran kartindan Sinyal. Bu Durumda Ekran Kartı Hasar Görmüş Arızalanmış Ve diyebiliriz. Cihaza Müdahale Etmeden Netser Teknik Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

Belirdi İse Ana gösterin Sorun Olduğu Anlamına Gelmektedir arızası Demirdöküm-F13 Arıza Kodu-Demirdöküm Kombi Ekranında F13. Bu Durumda Kartın Ya Tamiri Ya Da Değişimi İle Sorun Çözümlenebilir. Eklendi Eklendi bunun İçin Netser Teknik Teknik Servisi’nden Yardım Almalısınız.

Demirdöküm-F14 Arıza Kodu-Cihazın Kalorifer Devresine Göndermekte Olduğu Suyun 95 Derecenin Üstünde Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Sorun Bu sekılde devam ederse Sorun Yaşayabilirsiniz. Bu Durum İçin Netser Teknik Servisi’ni Bilgi Yardım Almalısınız Ve arayarak.esenler DemirDöküm şifresi telefon